Windy lakiernicze, platformy lakiernicze, podesty lakiernicze, kosze robocze

Windy lakiernicze, platformy lakiernicze, podesty lakiernicze, kosze robocze

Oferujemy różnego rodzaju windy, platformy robocze, podesty lakiernicze, kosze robocze, windy mobilne z napędem pneumatycznym, hydraulicznym oraz elektrycznym przeznaczone do różnorodnych prac na wysokościach. Przeznaczenie wind lakierniczych szczególnie się sprawdza w malowaniu dużych gabarytów, specjalnych pojazdów, różnego rodzaju konstrukcji, cystern, naczep, taboru kolejowego i innych. Malowanie z platform przyspiesza w bardzo dużym stopniu procesy lakiernicze i ułatwia dostęp do bocznych oraz górnych partii malowanych elementów. 

Urządzenia możemy indywidualnie dostosować do różnego rodzaju kabin lakierniczych, kabin śrutowniczych, pomieszczeń malarni, stanowisk przygotowawczych poprzez zaprojektowanie, doradztwo, montaż oraz usługi serwisowe. Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe wymogi, standardy i certyfikaty światowe oraz Uni Europejskiej.

Proponujemy następujące platformy lakiernicze:

  • Modele Alfadis - umożliwiające poruszanie się w trzech kierunkach, występujące z napędem hydraulicznym - 3D (ruch wzdłuż, wszerz oraz wzwyż) - występuje kilka rodzajów wind w zależności od potrzeb obciążenia i wysokości roboczej podestu.
  • Modele Alfadis - umożliwiające poruszanie się w trzech kierunkach, występujące z napędem pneumatycznym - 3D (ruch wzdłuż, wszerz oraz wzwyż) - występuje kilka rodzajów wind w zależności od potrzeb obciążenia i wysokości roboczej podestu.
  • Modele Alfadis - umożliwiające poruszanie się w trzech kierunkach, występujące z napędem elektrycznym - 2D/3D (ruch wzdłuż, wszerz oraz wzwyż) - występuje kilka rodzajów wind w zależności od potrzeb obciążenia i wysokości roboczej podestu.
  • Modele wind mobilnych ręcznych z napędem pneumatycznych - 2D (ruch wzdłuż oraz wzwyż) - występuje kilka rodzajów wind w zależności od potrzeb wysokości podnoszenia i obciążenia podestu.
  • Mobilny podnośnik do przenoszenia, demontażu i montażu szyb w autobusach, samochodach specjalnych oraz ciężarowych.

 

Rodzaje dostępnych platform

Alfalift HX3, HX4, HX5 i HX6 Podnośniki windowe parametry

 

 

Przedstawiamy Państwu kilka zdjęć z naszych realizacji:

Pliki do pobrania