Transport drogowy

Transport drogowy

Kleje i uszczelniacze dla przemysłu transportowego

Innowacyjne kleje i uszczelniacze dla przemysłu transportowego. Tym zajmujemy się w firmie SABA. Dzięki intensywnej pracy zespołu ds. badań i rozwoju oraz ponad 80-ciu letniemu doświadczeniu jesteśmy partnerem producentów pojazdów w przemyśle transportowym. Bez względu na to, czy chodzi o kleje i uszczelniacze stosowane podczas wytwarzania i montażu przyczep, ambulansów, autokarów, koparek, czy pojazdów kempingowych, ścisłe relacje partnerskie pozwalają nam dostarczać najlepsze systemy klejów i uszczelniaczy dla każdego procesu. Zapewniamy spersonalizowane i dopasowane doradztwo w zakresie kompletnych, efektywnych kosztowo rozwiązań. Dzięki takiemu podejściu tworzymy nasze silne wiązania na gruncie technicznym i personalnym.

Kleje i uszczelniacze stosowane w produkcji pojazdów

W trakcie produkcji pojazdów dla branży transportowej, na przykład podczas wytwarzania furgonetek kurierskich, samochodów-chłodni, kamperów i pojazdów turystycznych, systemy połączeniowe stanowią istotny element ogólnego procesu konstrukcyjnego. Połączenia klejone mają znaczącą przewagę nad mocowaniami mechanicznymi, takim jak spawy, nity i śruby:

  • większa swoboda projektowania
  • równiejsze rozłożenie obciążenia
  • łatwa absorpcja tolerancji
  • brak uszkodzeń materiałów
  • mniejsza waga
  • szybkie i proste stosowanie
  • poprawiona atrakcyjność wizualna
  • znacznie lepsze tłumienie hałasu i wibracji
  • zmniejszone problemy z korozją

Polimer MS

Firma SABA od wielu lat cieszy się pozycją lidera w przemyśle motoryzacyjnym. Opracowujemy i wytwarzamy kleje i uszczelniacze o wyjątkowych właściwościach przeznaczone dla branży transportowej. Nacisk w tym obszarze kładziemy na technologię polimeru MS, a główną linią produktów jest system Sabatack®. Dzięki stałemu rozwojowi i badaniom prowadzonym w naszej firmie, poświęceniu najwyższej uwagi bezpieczeństwu przetwarzania, trwałości, łatwości wytwarzania i niezawodności produkty firmy SABA mają wyjątkowo wysoką jakość oraz zawsze pozostają przyjazne dla użytkownika i środowiska.

Kleje i uszczelniacze dla efektywniejszego przetwarzania

Nasz zespół ds. zaawansowanych badań i rozwoju oraz wykwalifikowany personel techniczny ds. sprzedaży dzielą się pomysłami pozwalającymi zoptymalizować proces produkcji. Badamy sposoby prostszego tworzenia połączeń i uszczelnień z zachowaniem stałej, wysokiej jakości. Nasze kleje i uszczelniacze zawsze testujemy w praktyce — na materiałach używanych w Twoim środowisku produkcyjnym.

Specjaliści firmy SABA ds. zastosowań za każdym razem świadczą eksperckie usługi doradcze pozwalające w optymalny sposób wdrożyć wyposażenie i urządzenia. Nasi pracownicy służą też zawsze pomocą, udzielając odpowiedzi na pytania pracowników i prowadząc szkolenia w zakresie procesów klejenia i uszczelniania. Dzięki takiemu podejściu przyczyniamy się do podniesienia efektywności i skuteczności procesu produkcji pojazdów, takich jak przyczepy, pojazdy kempingowe i kampery, autokary i autobusy, maszyny budowlane i pojazdy specjalne.