Nitownica do zaciskania i usuwania nitów XPac

Nitownica do zaciskania i usuwania nitów XPac

Nitownica do zaciskania i usuwania nitów XPac

Zastosowanie dla profesjonalnych warsztatów samochodowych. Jedyne opatentowane urządzenie zaprojektowane dla najnowszych technologii łączenia różnorodnych blach w karoseriach samochodowych, aluminium oraz stali z aluminium. Nitownica jest zasilana wkrętarką akumulatorową.

Nowy kompaktowy XPac jest napędzany mechanicznie siłownikiem hydraulicznym do generowania sił wysokiego ciśnienia do 80 kN. Nitownica jest przeznaczona do zaciskania nitów bez otworowych bez konieczności robienia otworów w nowym elemencie, do nitów przelotowych używanych do nitowania elementów aluminiowych oraz usuwania wcześniejszych zakutych nitów. W odróżnieniu do standardowych metod wymiany elementów karoserii, przy zastosowaniu innowacyjnej technologii w urządzeniu XPac skracamy maksymalny czas naprawy a zarazem redukuje jej koszt.

XPac jest wyposażony w bezpośrednią regulację siły, zintegrowany automatyczny wyłącznik krańcowy gwarantuje bezpieczną pracę. XPac można szybko, łatwo i bez straty czasu zamontować na wkrętarce akumulatorowej. Napęd nitownicy przystosowany do wszystkich markowych wkrętarek akumulatorowych.  

Nitownica XPac jest dostarczana bez wkrętarki akumulatorowej.

W zestawie:
1x XPac
1x ramię C GC 80/40
1x Skrzynka narzędziowa RS-03
1x czerwona rączka.

Dane techniczne:

- moment obrotowy 12,5 Nm
- prędkość 1250 - 1500 obr / min.
- skok: 25 mm
- siła nacisku: 25-80 kn
- waga netto: 3,41 kg
- wymiary: 240x62x130 mm

Nr kat. 703510