Aktualności - Witaj na nowej stronie

22 Lipiec 2018

Witaj na nowej stronie

Witamy naszych partnerów i klientów w odsłonie nowoczesnej strony internetowej www.blowtherm.pl.

Nasza obecna strona została dostosowana według najnowszych technologii internetowych pod względem mobilności oraz wizualizacji poszczególnych działów naszego przedsiębiorstwa. Ze względu na wielobranżowy charakter naszej firmy zmieniliśmy strukturę strony i podział na działy, w tym poszczególne branże, aby ułatwić naszym parterom i klientom szybsze wyszukanie potrzebnych informacji. 
Podczas projektowania serwisu staraliśmy się zadbać o sprawny dostęp do wszystkich aktualnych informacji, sektorów naszej działalności oraz poszczególnych rozwiązań, niezależnie od sposobu przeglądania strony. Platforma współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach, dzięki czemu można uzyskać dostęp w dowolnym miejscu – przy biurku lub w terenie podczas realizowania nowej inwestycji.

Nowa wersja strony internetowej BLOWTHERM Polska jest pierwszym etapem zmian. W najbliższym czasie udostępnimy wszystkim naszym Partnerom login dla indywidualnego konta klienta w celu bezpośredniego kontaktu z naszymi poszczególnymi działami wraz z serwisem on-line.  

Obecnie strona nie zawiera jeszcze kompletu docelowych informacji, jednak w najbliższym czasie będą Państwo mogli zapoznać się z pełnym materiałem. Za chwilowe utrudnienia przepraszamy, a w przypadku potrzeby dostępu do brakujących informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Mamy nadzieję, że nowa strona szybko zyska Państwa aprobatę i pozytywne opnie. 

Życzymy udanego korzystania z serwisu!